ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

23W środę w naszej szkole odbyły się zajęcia z przedstawicielem Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie, które poprowadził kpt. Sylwester Goławski - dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Strażak przedstawił kadetom klas pożarniczych zadania Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. Omówił jego funkcjonowanie na poziomie powiatowym, wojewódzkim i centralnym. To pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie uczniów z profesjonalistami niosącymi na co dzień pomoc podczas pożarów, wypadków, powodzi i innych miejscowych zagrożeń. Uczniowie mieli okazję zadawać pytania doświadczonemu w tym zakresie strażakowi.

 

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1