ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

dzien chlopakaOj, znowu sie działo. Tuż przed  Dniem Chłopaka, w piątek, w samo południe (prawie w samo południe) 30 przedstawicieli klas I-III stanęło w szranki o tytuł najsilniejszych w konkursie Szkolni STRONGMANi 2018. Walka jak zawsze pełna emocji. Na początek „AXEL”, następnie „bieg farmera” i „podciąganie się”. W „rzucie w dal drewnianą belką” chłopcy nie odpuszczali nawet na milimetr, ani na sekundę w „przerzucaniu opony” i  „wadze płaczu”. Potem „kowadło” – mięśnie puchły i kości trzeszczały, kontuzji nie było. Na koniec  „przeciąganie pojazdu” (na szczęście Karolina nadal jest najdrobniejszą dziewczyną w szkole). Po zaciętej walce uzupełnienie składników mineralnych i ogłoszenie zwycięzców; dziewczyny piszczą! Nagrody i tytuł Szkolnych STRONGMANów 2018 zgarnęli chłopcy z II LOw (ci to mają certyfikat na wszystko;))

P.S. Dziękujemy Panu Tomaszowi Wardzie za pomoc w przygotowaniu jednej z konkurecji.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1