ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

42580220 2131699817043820 2607244271945777152 n26 września uczniowie klas I – III obejrzeli wystawę plenerową „Ojcowie niepodległości”. Część wstępna zawierała opis idei wystawy, mapę Polski z pierwszych lat wolności i najważniejsze wydarzenia procesu odbudowy państwowości. Pozostałe plansze prezentowały wizerunki Józefa Piłsudskiego, Romana Dmowskiego, Ignacego Jana Paderewskiego, Wincentego Witosa, Wojciecha Korfantego i Ignacego Daszyńskiego. Inni bohaterowie wystawy to: artyści, dyplomaci, żołnierze, politycy i działacze społeczni. Mimo wielu różnic politycznych, społecznych czy religijnych, potrafili zjednoczyć się wokół jednego nadrzędnego celu: NIEPODLEGŁOŚCI.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1