ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

zajecia terenowe w CSIL Deblin 2018W dniu 13 czerwca 2018r. grupa kadetów klas wojskowych brała udział w zajęciach z terenoznawstwa, które odbyły się w CSIL w Dęblinie oraz w lesie Kleszczówka. Zajęcia prowadził kpt. Wojciech Życki, który między innymi jest mistrzem Wojska Polskiego w biegach na orientację. Uczniowie mieli okazję poznać zasady czytania mapy, orientowania jej w terenie, poruszania się po terenie leśnym przy użyciu mapy i kompasu oraz wyszukiwania punktów kontrolnych. Na zakończenie zajęć praktycznych kadeci mieli za zadanie przejść samodzielnie wyznaczoną trasę oraz wyszukać 7 punktów kontrolnych. To był bardzo dobrze spędzony czas na nauce umiejętności niezbędnych dla każdego kandydata na żołnierza zawodowego.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1