ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

dzien otwarty w CSP w LegionowieW dniu 08 czerwca 2018r. kadeci z klas policyjnych przebywali w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. To jedna z największych szkół policyjnych w Polsce, utworzona w 1990 roku. Szkolą się tam zarówno młodzi policjanci, którzy dopiero zaczynają przygodę z mundurem, jak również policjanci odbywający szkolenia specjalistyczne dla poszczególnych rodzajów służb policyjnych.
Podczas Dnia Otwartego Szkoły nasi uczniowie obejrzeli występ Orkiestry Reprezentacyjnej Policji, zwiedzili szereg stoisk prezentujących poszczególne rodzaje służb, a wszyscy pełnoletni chętni mogli skorzystać z symulatora dachowania pojazdu. Były również pokazy tresury psów służbowych oraz wykorzystania koni do działań porządkowych Policji. Na zakończenie swoje umiejętności zaprezentowali motocykliści policyjni. Był tzw. "tort" motocyklowy, jazda szybka i musztra motocyklowa.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1