ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

lekcje z WSOSPW dniu 29 maja 2018r. po raz pierwszy w murach naszej szkoły gościli pracownicy Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie. To efekt podpisanego w dniu 11 kwietnia 2018r porozumienia o współpracy obu szkół. W spotkaniu uczestniczyli kadeci klas drugich o profilu wojskowym, pozarniczym i policyjnym. W pierwszej części Pani Eliza Dąbek przedstawiła kierunki studiów oraz zasady naboru do WSOSP. W drugiej części płk nawig. dr Andrzej Marciniuk w bardzo ciekawy i barwny sposób opowiedział historię  Dęblińskiej Szkoły Orląt od czasów jej powstania, aż po dzień dzisiejszy.
Nasi goście zaprosili uczniów na zwiedzanie  dęblińskiej uczelni oraz zachęcali do podjęcia studiów na jednym z prowadzonych tam  kierunków.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1