ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

pozegnanie dyrektora M.B SDzień 21 maja 2018 roku przejdzie do szkolnej historii, jako dzień pożegnania naszego dyrektora - Pani Marianny Brzozowskiej- Skwarek. Pani dyrektor od 23 maja będzie piastowała funkcję kierowniczą w Ministerstwie Edukacji Narodowej.

Pani wicedyrektor Marzena Kamińska w imieniu całej społeczności szkolnej przekazała Pani Mariannie oficjalne i serdeczne podziękowanie za zaangażowanie i duży wkład pracy w rozwój szkoły, oraz życzenia dobrego zdrowia, możliwości realizacji nowych pomysłów oraz spełnienia marzeń.

Pani Marianna Brzozowska- Skwarek od 21 lat była związana z naszą szkołą, a dyrektorem naszej placówki była od 13 lat. W tym czasie miała duży wkład w rozwój naszej szkoły – m.in. położyła podwaliny pod dzisiejsze funkcjonowanie klas mundurowych, oraz znaczenie szkoły na płaszczyźnie krajowej.

W związku z przejściem do Ministerstwa Edukacji Narodowej składamy wyrazy uznania za trud i serce włożone w rozwój naszej szkoły, za wieloletnią służbę dla dobra środowiska oświatowego oraz młodych pokoleń Polaków, oraz życzymy wielu podobnych i jeszcze większych sukcesów w nowej pracy.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1