ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png
REKRUTACJA DO SZKÓŁ ZAOCZNYCH
Zapraszamy do nauki w szkołach dla dorosłych.
Sprawdź szczegóły

certyfikowana klasa mundurowa

sprawni jak żołnierze 2018 finalW dniach 17-18 maja 2018 r.  reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w finale województwa lubelskiego zawodów sportowo-obronnych "SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE" 2018 w Ostrowie Lubelskim. Nasze zawodniczki : Witkowska Katarzyna, Wajszczuk Sandra, Czyżak Natalia, oraz zawodnicy : Sęk Hubert, Siwak Adam, Czajka Michał - zostali wicemistrzami województwa w konkurencjach: strzelanie, tor przeszkód i bieg na orientację. Zawody odbywały się w niesprzyjających warunkach pogodowych. Walka między najlepszymi drużynami z całego województwa była bardzo zacięta i wyrównana. Ostatecznie obie drużyny (dziewcząt i chłopców ) uplasowały się tuż poza podium czyli na czwartym miejscu.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin