ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

sprawni jak żołnierze 2018 finalW dniach 17-18 maja 2018 r.  reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w finale województwa lubelskiego zawodów sportowo-obronnych "SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE" 2018 w Ostrowie Lubelskim. Nasze zawodniczki : Witkowska Katarzyna, Wajszczuk Sandra, Czyżak Natalia, oraz zawodnicy : Sęk Hubert, Siwak Adam, Czajka Michał - zostali wicemistrzami województwa w konkurencjach: strzelanie, tor przeszkód i bieg na orientację. Zawody odbywały się w niesprzyjających warunkach pogodowych. Walka między najlepszymi drużynami z całego województwa była bardzo zacięta i wyrównana. Ostatecznie obie drużyny (dziewcząt i chłopców ) uplasowały się tuż poza podium czyli na czwartym miejscu.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1