ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

zajecia A Dudzik15 maja odbyły się zajęcia z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Łukowie prowadzone przez podinsp. Andrzeja Dudzika. Funkcjonariusz policji uświadamiał uczniom klas mundurowych na czym polegają  rola i zadania policji w sytuacji wystąpienia klęski żywiołowej. Omówił pojęcie sytuacji kryzysowej, pogłębił  wiedzę uczniów w zakresie alarmowania, ostrzegania, działań porządkowych i ratowniczych w warunkach zdarzeń zagrażających bezpieczeństwu i życiu ludzi i środowiska. Uczniowie mieli okazję zadawać pytania doświadczonemu w tym zakresie policjantowi i poznać "od podszewki" jak prowadzone są działania policyjne. Po zajęciach teoretycznych uczniowie doskonalili musztrę. Podinsp. Andrzej Dudzik udzielał cennych wskazówek jak powinna wyglądać indywidualna musztra policjanta.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1