ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png
Zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej szkole.
Rekrutacja elektroniczna od 14 maja.
Sprawdź ofertę kształcenia

zaproszenie gimnazjada

WYWIADÓWKA
Zebranie z rodzicami 25 maja 2018
piątek godzina 1600
 
W programie:
  •  -zebranie ogólne,
  •  -analiza wyników nauczania i frekwencji,
  •  -zapoznanie rodziców z propozycjami ocen z przedmiotów na II semestr oraz ocenami zachowania.
Udział rodzica w wywiadówce to:
  •  -Zapoznanie się z wynikami nauczania dziecka,
  •  -Możliwość poznania bieżącego zachowania swojego dziecka,
  •  -Możliwość indywidualnej rozmowy z nauczycielami.
Zapraszamy wszystkich rodziców

zajecia A Dudzik15 maja odbyły się zajęcia z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Łukowie prowadzone przez podinsp. Andrzeja Dudzika. Funkcjonariusz policji uświadamiał uczniom klas mundurowych na czym polegają  rola i zadania policji w sytuacji wystąpienia klęski żywiołowej. Omówił pojęcie sytuacji kryzysowej, pogłębił  wiedzę uczniów w zakresie alarmowania, ostrzegania, działań porządkowych i ratowniczych w warunkach zdarzeń zagrażających bezpieczeństwu i życiu ludzi i środowiska. Uczniowie mieli okazję zadawać pytania doświadczonemu w tym zakresie policjantowi i poznać "od podszewki" jak prowadzone są działania policyjne. Po zajęciach teoretycznych uczniowie doskonalili musztrę. Podinsp. Andrzej Dudzik udzielał cennych wskazówek jak powinna wyglądać indywidualna musztra policjanta.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin