ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png
REKRUTACJA DO SZKÓŁ ZAOCZNYCH
Zapraszamy do nauki w szkołach dla dorosłych.
Sprawdź szczegóły

certyfikowana klasa mundurowa

obóz MyczkowceWzorem lat ubiegłych uczniowie naszych klas mundurowych uczestniczą w obozie wojskowym. 14 maja pierwsza tura uczniów rozpoczęła zmagania w Myczkowcach w Bieszczadach. Uczniowie klas pierwszych mają przed sobą ciężki tydzień zajęć terenowych. Przed nimi zajęcia i ćwiczenia wojskowe: zjazdy i przeprawy linowe, strzelanie z ASG oraz paintball, nocne ćwiczenia i biegi na orientację, budowanie obozowiska w lesie, marszobiegi w trudnym terenie i wiele innych zadań. Obóz wojskowy jest najbardziej oczekiwanym przez uczniów wydarzeniem w roku szkolnym. To tam mają okazję poznać tajniki służby wojskowej i policyjnej, oraz sprawdzić swoją kondycję fizyczną i nabyć dodatkowe umiejętności. Nad uczestnikami czuwa i swoją wiedzę przekazuje zespół instruktorów, którzy służyli wcześniej w pododdziałach antyterrorystycznych i odbywali misje zagraniczne. 21 maja na obóz wyjeżdża druga tura naszych kadetów.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin