ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png
Zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej szkole.
Rekrutacja elektroniczna od 14 maja.
Sprawdź ofertę kształcenia

zaproszenie gimnazjada

WYWIADÓWKA
Zebranie z rodzicami 25 maja 2018
piątek godzina 1600
 
W programie:
  •  -zebranie ogólne,
  •  -analiza wyników nauczania i frekwencji,
  •  -zapoznanie rodziców z propozycjami ocen z przedmiotów na II semestr oraz ocenami zachowania.
Udział rodzica w wywiadówce to:
  •  -Zapoznanie się z wynikami nauczania dziecka,
  •  -Możliwość poznania bieżącego zachowania swojego dziecka,
  •  -Możliwość indywidualnej rozmowy z nauczycielami.
Zapraszamy wszystkich rodziców

matury 2018Od 4 maja w całym kraju trwają egzaminy maturalne. Wśród 22 tysiąca tegorocznych maturzystów z województwa lubelskiego są także nasi absolwenci. Obok obowiązkowych przedmiotów maturalnych nasi abiturienci przystępują do matur na poziomie rozszerzonym. Uczniowie mieli możliwość wyboru zdawania egzaminu z dowolnego przedmiotu na poziomie rozszerzonym. Najczęściej wybieranym przedmiotem w naszej szkole jest geografia. Obok egzaminów pisemnych trwają również egzaminy ustne: język polski oraz język obcy nowożytny. Warunkiem uzyskania matury jest zdanie wszystkich obowiązkowych egzaminów pisemnych i ustnych oraz przystąpienie do egzaminu na poziomie rozszerzonym. Wyniki egzaminów ustnych maturzyści poznają na bieżąco, natomiast na wyniki egzaminów pisemnych muszą poczekać do 3 lipca.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin