ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

matury 2018Od 4 maja w całym kraju trwają egzaminy maturalne. Wśród 22 tysiąca tegorocznych maturzystów z województwa lubelskiego są także nasi absolwenci. Obok obowiązkowych przedmiotów maturalnych nasi abiturienci przystępują do matur na poziomie rozszerzonym. Uczniowie mieli możliwość wyboru zdawania egzaminu z dowolnego przedmiotu na poziomie rozszerzonym. Najczęściej wybieranym przedmiotem w naszej szkole jest geografia. Obok egzaminów pisemnych trwają również egzaminy ustne: język polski oraz język obcy nowożytny. Warunkiem uzyskania matury jest zdanie wszystkich obowiązkowych egzaminów pisemnych i ustnych oraz przystąpienie do egzaminu na poziomie rozszerzonym. Wyniki egzaminów ustnych maturzyści poznają na bieżąco, natomiast na wyniki egzaminów pisemnych muszą poczekać do 3 lipca.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1