ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

dzien strazaka 201806 maja 2018 roku w Łukowie obchodzono Powiatowy Dzień Strażaka. Świętowali strażacy z Państwowej Straży Pożarnej oraz strażacy ochotnicy. To święto jest  bliskie również naszej szkolnej społeczności z uwagi na prowadzone klasy o profilu pożarniczym. Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie, druhowie z OSP Krzywda, Kożuchówka oraz Radoryż Kościelny bardzo często prowadzą zajęcia praktyczne dla uczniów.  W uroczystej zbiórce strażaków  uczestniczył poczet sztandarowy naszej szkoły w składzie: Damian Sidor, Kamila Golanko oraz Sebastian Kalenik. Wszystkim strażakom i druhom ochotnikom z okazji ich Święta życzymy wielu awansów, zadowolenia z wykonywanej pracy oraz szczęśliwych powrotów do domów z każdej akcji.

foto: podlasie24.pl

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1