ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png
REKRUTACJA DO SZKÓŁ ZAOCZNYCH
Zapraszamy do nauki w szkołach dla dorosłych.
Sprawdź szczegóły

certyfikowana klasa mundurowa

3majaPoczet Sztandarowy naszej szkoły uczestniczył w łukowskich obchodach Święta Konstytucji 3 Maja. Obchody rozpoczęły się w Łukowie od Mszy Świętej, która została odprawiona o godzinie 9.00 w kolegiacie pw. Przemieniania Pańskiego. Główna część uroczystości odbyła się przed tablicą upamiętniającą uchwalenie Konstytucji 3 Maja, która znajduje się na froncie budynku Powiatowego Urzędu Pracy. Z okolicznościowymi przemówieniami wystąpili m.in. starosta Janusz Kozioł oraz poseł Krzysztof Głuchowski. Całość uroczystości uświetniła orkiestra dęta. Ostatnim punktem obchodów było złożenie kwiatów przed tablicą upamiętniającą uchwalenie Konstytucji 3 Maja. Wiązanki złożyli także przedstawiciele naszej szkoły.

Coroczną tradycją łukowskich obchodów są „biegi trzeciomajowe”. W tegorocznych wystartowała drużyna dziewcząt z naszej szkoły. Nasze dziewczęta zajęły II miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Natalia Czyżak indywidualne zajęła III miejsce.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin