ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

3majaPoczet Sztandarowy naszej szkoły uczestniczył w łukowskich obchodach Święta Konstytucji 3 Maja. Obchody rozpoczęły się w Łukowie od Mszy Świętej, która została odprawiona o godzinie 9.00 w kolegiacie pw. Przemieniania Pańskiego. Główna część uroczystości odbyła się przed tablicą upamiętniającą uchwalenie Konstytucji 3 Maja, która znajduje się na froncie budynku Powiatowego Urzędu Pracy. Z okolicznościowymi przemówieniami wystąpili m.in. starosta Janusz Kozioł oraz poseł Krzysztof Głuchowski. Całość uroczystości uświetniła orkiestra dęta. Ostatnim punktem obchodów było złożenie kwiatów przed tablicą upamiętniającą uchwalenie Konstytucji 3 Maja. Wiązanki złożyli także przedstawiciele naszej szkoły.

Coroczną tradycją łukowskich obchodów są „biegi trzeciomajowe”. W tegorocznych wystartowała drużyna dziewcząt z naszej szkoły. Nasze dziewczęta zajęły II miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Natalia Czyżak indywidualne zajęła III miejsce.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1