ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

maturzyści 201827 kwietnia dla naszych maturzystów zabrzmiał ostatni dzwonek. To dzisiaj, po spędzeniu w ławkach szkolnych 969 dni, stali się absolwentami naszej szkoły. To już szósty rocznik naszych mundurowych absolwentów. Pożegnanie tegorocznych maturzystów odbyło się w sposób uroczysty. Na uroczystości gościliśmy przedstawicieli jednostek sprawujących patronat nad klasami mundurowymi: z ramienia Komendy Powiatowej Policji w Łukowie - Naczelnik Wydziału Prewencji - nadkom. Dariusz Zdanikowski, a z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie - kpt. Sylwester Goławski. Miło nam było gościć również rodziców oraz uczniów.

Podczas dzisiejszej akademii absolwenci odebrali pamiątkowe medale i zaświadczenia potwierdzające naukę w klasach mundurowych, oraz certyfikaty ukończenia kursu samoobrony. Otrzymane, imienne, zaświadczenia i certyfikaty są honorowane dodatkowymi punktami w trakcie rekrutacji do służby w policji, staży i wojsku.

Ponadto, za dobre wyniki w nauce i szczególne osiągnięcia na rzecz naszej szkoły do kilkunastu osób powędrowały nagrody książkowe, dyplomy i podziękowania. Karolina Chęcińska i Kornel Sadowski, w imieniu wszystkich absolwentów ciepłymi słowami podziękowali całemu gronu pedagogicznemu za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie. Na ręce dyrekcji i pań wychowawczyń powędrowały okazałe bukiety.

W części artystycznej dzisiejszego wydarzenia maturzyści mieli okazję ostatni raz ze sobą rywalizować w programie „Familiada”, oraz, z przymrużeniem oka, poznać „szkołę przyszłości”. Usłyszeli ciepłe, zapadające w pamięć, słowa od Pani dyrektor, oraz życzenia od młodszych kolegów.

Życzymy Wam, drodzy absolwenci naszej szkoły, pomyślności podczas egzaminów maturalnych, powodzenia i wytrwałości w życiu prywatnym, pogody ducha nawet w najtrudniejszych sytuacjach, trafnych decyzji i odpowiedzialnych wyborów. Jesteśmy przekonani, że jesteście przygotowani do tego by samodzielnie i odpowiedzialnie kreować swoją przyszłość.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1