ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

12 LISTOPADA 2018 r.

 

DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ

certyfikowana klasa mundurowa

strzelanie DrozdW ramach bezpośrednich przygotowań do X Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych "Piła 2018", nasza reprezentacja odbyła trening strzelecki na szkolnej strzelnicy. Biorąc pod uwagę, że konkurencja strzelania będzie rozgrywana z wykorzystaniem sprzętu organizatora, trenowaliśmy z wykorzystaniem zestawu kilku karabinków o podobnych parametrach. Na zdjęciu, nasz czołowy strzelec, Paulina Drozd z klasy 1 policyjnej. Wyniki są obiecujące. A biorąc pod uwagę zawziętość w treningu, czekamy z nadzieją na rozstrzygnięcie zawodów.   

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin