ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png
REKRUTACJA DO SZKÓŁ ZAOCZNYCH
Zapraszamy do nauki w szkołach dla dorosłych.
Sprawdź szczegóły

WYWIADÓWKA
Zebranie z rodzicami 21 września 2018
piątek godzina 1500
 
W programie:
 - Organizacja roku szkolnego 2018/2019;
 - Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia programu wychowawczego- profilaktycznego;
 - Wybory do Rady Rodziców;
 - Zapoznanie rodziców z dokumentami szkoły
 
Udział rodzica w wywiadówce to:
  •  Zapoznanie się z wynikami nauczania dziecka,
  •  Możliwość poznania bieżącego zachowania swojego dziecka,
  •  Możliwość indywidualnej rozmowy z nauczycielami.
Zapraszamy wszystkich rodziców

certyfikowana klasa mundurowa

CKiS Siedlce11 kwietnia już po raz kolejny nasi uczniowie uczestniczyli w oryginalnej lekcji języka polskiego, która zamiast w szkole odbywała się na deskach siedleckiego Centrum Kultury i Sztuki. Jako pierwsi do teatru wyjechali uczniowie klasy Ip, którzy mieli okazję obejrzeć "Antygonę" na podstawie sztuki Sofoklesa, uczniowie klasy II w natomiast mieli okazję uczestniczyć w słowno- muzycznym, pełnym humoru i radości życia spektaklu "Przezroczystość" na podstawie życia i twórczości ks. Jana Twardowskiego. Było to bardzo pozytywne doświadczenie, dzięki któremu młodzież mogła inaczej spojrzeć na z pozoru zwyczajne teksty kultury.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin