ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

CKiS Siedlce11 kwietnia już po raz kolejny nasi uczniowie uczestniczyli w oryginalnej lekcji języka polskiego, która zamiast w szkole odbywała się na deskach siedleckiego Centrum Kultury i Sztuki. Jako pierwsi do teatru wyjechali uczniowie klasy Ip, którzy mieli okazję obejrzeć "Antygonę" na podstawie sztuki Sofoklesa, uczniowie klasy II w natomiast mieli okazję uczestniczyć w słowno- muzycznym, pełnym humoru i radości życia spektaklu "Przezroczystość" na podstawie życia i twórczości ks. Jana Twardowskiego. Było to bardzo pozytywne doświadczenie, dzięki któremu młodzież mogła inaczej spojrzeć na z pozoru zwyczajne teksty kultury.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1