ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

12 LISTOPADA 2018 r.

 

DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ

certyfikowana klasa mundurowa

porozumienie w WSOSP 2018Z dniem 11 kwietnia 2018 roku Zespół Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym rozpoczął współpracę z Wyższą Szkołą Oficerską Sił Powietrznych w Dęblinie. Porozumienie w tej sprawie podpisali Dyrektor Szkoły Pani Marianna Brzozowska- Skwarek i Rektor- Komendant gen. bryg. pil. dr Piotr Krawczyk. Zgodnie z jego treścią kadeci naszej szkoły będą cyklicznie odwiedzali mury tej elitarnej uczelni, gdzie odbędą  część zajęć programowych dla klas wojskowych. W szkole pojawią  się wykładowcy i podchorążowie WSOSP, którzy będą wspierali proces nauczania przedmiotów wojskowych.

Takie rozwiązania wpłyną na jakość i atrakcyjność nauki w klasach o profilu mundurowym. Mamy nadzieję, że w przyszłości nasz absolwent usiądzie na fotelu pilota wojskowego statku powietrznego i będzie strzegł naszego bezpieczeństwa.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin