ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png
REKRUTACJA DO SZKÓŁ ZAOCZNYCH
Zapraszamy do nauki w szkołach dla dorosłych.
Sprawdź szczegóły

WYWIADÓWKA
Zebranie z rodzicami 21 września 2018
piątek godzina 1500
 
W programie:
 - Organizacja roku szkolnego 2018/2019;
 - Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia programu wychowawczego- profilaktycznego;
 - Wybory do Rady Rodziców;
 - Zapoznanie rodziców z dokumentami szkoły
 
Udział rodzica w wywiadówce to:
  •  Zapoznanie się z wynikami nauczania dziecka,
  •  Możliwość poznania bieżącego zachowania swojego dziecka,
  •  Możliwość indywidualnej rozmowy z nauczycielami.
Zapraszamy wszystkich rodziców

certyfikowana klasa mundurowa

porozumienie w WSOSP 2018Z dniem 11 kwietnia 2018 roku Zespół Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym rozpoczął współpracę z Wyższą Szkołą Oficerską Sił Powietrznych w Dęblinie. Porozumienie w tej sprawie podpisali Dyrektor Szkoły Pani Marianna Brzozowska- Skwarek i Rektor- Komendant gen. bryg. pil. dr Piotr Krawczyk. Zgodnie z jego treścią kadeci naszej szkoły będą cyklicznie odwiedzali mury tej elitarnej uczelni, gdzie odbędą  część zajęć programowych dla klas wojskowych. W szkole pojawią  się wykładowcy i podchorążowie WSOSP, którzy będą wspierali proces nauczania przedmiotów wojskowych.

Takie rozwiązania wpłyną na jakość i atrakcyjność nauki w klasach o profilu mundurowym. Mamy nadzieję, że w przyszłości nasz absolwent usiądzie na fotelu pilota wojskowego statku powietrznego i będzie strzegł naszego bezpieczeństwa.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin