ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

maciej cybulski10 kwietnia gościliśmy w naszej szkole Pana Macieja Cybulskiego – dyrektora Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej. Tym razem spotkanie odbyło się z uczniami klas trzecich. Prezentacja życia Henryka Sienkiewicza przybliżyła sylwetkę naszego noblisty. Młodzież obejrzała film o życiu i twórczości pisarza. Uczniowie i Pan Cybulski wyszli z lekcji usatysfakcjonowani - młodzież wiedzą i ciekawostkami, a Pan dyrektor aktywnym zainteresowaniem młodzieży, szczególnie życiem prywatnym Sienkiewicza. A było ciekawe! Ponoć Henryk Sienkiewicz był częstym gościem w dworze Potworowskich (teściów naszego patrona szkoły – Władysława Tatarkiewicza) w Radoryżu Smolanym. Z niecierpliwością czekamy na następne spotkanie.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1