ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

mundurowi nauczycieleDzień 10 kwietnia 2018 roku w naszej szkole w dużej części należał do nauczycieli w mundurach. Po raz kolejny zajęcia dla klas wojskowych poprowadzili oficerowie z 4 Skrzydła Lotnictwa Szkolnego w Dęblinie,  a dla klas policyjnych Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Adamowie. Pan ppłk Dariusz Sprawka przedstawił kadetom ogólne zasady prowadzenia działań rozpoznawczych, a Pan mjr Jacek Toporek uczył jak posługiwać się busolą i jak przy jej pomocy określać strony świata.
Z kolei asp. szt. Robert Czerepiński opowiadał o slużbie policjanta - dzielnicowego,  który pełni bardzo ważną rolę w komunikacji pomiędzy Policją, a obywatelem.
Zajęcia z czynnymi zawodowo żołnierzami i policjantami to niezwykle ważny element kształcenia w szkole. Pozwala połączyć wiedzę teoretyczną z praktyką, co wpływa na jakość zajęć lekcyjnych.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1