ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

targi pracy i edukacji w radzyniuWe wtorek 10 kwietnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim odbyły się Targi Pracy i Edukacji. Swoje oferty przedstawiali pracodawcy, służby mundurowe oraz szkoły ponadgimnazjalne i uczelnie wyższe. Swoje stanowisko miała również nasza szkoła. Mieliśmy okazję po raz pierwszy uczestniczyć w tego typu wydarzeniu zorganizowanym poza naszym powiatem i przedstawić nasze  kierunki kształcenia w roku szkolnym 2018/2019. Tego dnia z ofertą szkół powiatu radzyńskiego i powiatów ościennych mogli zapoznać się uczniowie szkół gimnazjalnych. Dyrekcji ZS w Radzyniu Podlaskim dziękujemy za zaproszenie i miłe przyjęcie i mamy nadzieję na dalszą, owocną współpracę.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1