ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

spotkanie ODR 20188 kwietnia w naszej szkole w ramach prowadzonych Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych w zawodach rolnik (R.03) oraz technik rolnik (R.16) odbyło się spotkanie z kierownikiem Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Łukowie Panią Katarzyną Gajownik – Łazugą. Słuchacze kursów  uzyskali wiele informacji na temat zasad przyznawania płatności w ramach systemów wsparcia bezpośredniego w 2018 r. oraz płatności w ramach wybranych działań PROW 2014-2020.

Zaplanowano również przeprowadzenie kursu kombajnisty oraz kursu chemizacyjnego. Wszyscy chętni, którzy chcieliby takie kursy odbyć mogą zapisywać się w sekretariacie szkoły.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1