ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

rozmowa kwalifikacyjnaKadeci trzeciej klasy o profilu policyjnym odbyli swoją pierwszą rozmowę kwalifikacyjną. Chociaż były to tylko ćwiczenia w ramach zajęć z edukacji o Policji, nie obyło się bez emocji. Trzeba było usiąść przed policjantami, opowiedzieć o sobie i odpowiedzieć na kilka pytań z cyklu "dlaczego chciałabym/chciałbym służyć w Policji. Całą rozmowę rejestrowała kamera. Na zakończenie każdy z uczniów mógł obejrzeć nagranie i wysłuchał kilku życzliwych rad prowadzących zajęcia asp. szt. Marcina Józwika i podinsp. Andrzeja Dudzika z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie. Mamy nadzieję, że zdobyte w ten sposób doświadczenia pomogą naszym kadetom w ich dalszych staraniach o  przyjęcie do służby w Policji lub w każdym innym zawodzie, gdzie trzeba odbyć rozmowę kwalifikacyjną.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1