ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

rozmowa kwalifikacyjnaKadeci trzeciej klasy o profilu policyjnym odbyli swoją pierwszą rozmowę kwalifikacyjną. Chociaż były to tylko ćwiczenia w ramach zajęć z edukacji o Policji, nie obyło się bez emocji. Trzeba było usiąść przed policjantami, opowiedzieć o sobie i odpowiedzieć na kilka pytań z cyklu "dlaczego chciałabym/chciałbym służyć w Policji. Całą rozmowę rejestrowała kamera. Na zakończenie każdy z uczniów mógł obejrzeć nagranie i wysłuchał kilku życzliwych rad prowadzących zajęcia asp. szt. Marcina Józwika i podinsp. Andrzeja Dudzika z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie. Mamy nadzieję, że zdobyte w ten sposób doświadczenia pomogą naszym kadetom w ich dalszych staraniach o  przyjęcie do służby w Policji lub w każdym innym zawodzie, gdzie trzeba odbyć rozmowę kwalifikacyjną.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin