ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png
REKRUTACJA DO SZKÓŁ ZAOCZNYCH
Zapraszamy do nauki w szkołach dla dorosłych.
Sprawdź szczegóły

WYWIADÓWKA
Zebranie z rodzicami 21 września 2018
piątek godzina 1500
 
W programie:
 - Organizacja roku szkolnego 2018/2019;
 - Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia programu wychowawczego- profilaktycznego;
 - Wybory do Rady Rodziców;
 - Zapoznanie rodziców z dokumentami szkoły
 
Udział rodzica w wywiadówce to:
  •  Zapoznanie się z wynikami nauczania dziecka,
  •  Możliwość poznania bieżącego zachowania swojego dziecka,
  •  Możliwość indywidualnej rozmowy z nauczycielami.
Zapraszamy wszystkich rodziców

certyfikowana klasa mundurowa

eliminacje do finału TKPW dniu 07 marca 2018 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w eliminacjach do finału Turnieju Klas Policyjnych,  które odbyły się jednocześnie w trzech szkołach Policji. Miejsce w reprezentacji szkoły  podczas eliminacji klasowych wywalczyli Patrycja Cybul, Paulina Drozd, Małgorzata Kołnacka oraz Paweł Lendzion. Nasza drużyna pisała test w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.
To już X edycja konkursu,  w którym mierzą się klasy o profilu policyjnym z całego kraju. Podczas eliminacji uczniowie mają za zadanie rozwiązać test wiedzy o funkcjonowaniu Policji,  używanych przez tą formację środkach przymusu bezpośredniego,  działalności profilaktycznej Policji,  etyce w służbie policjanta oraz o przepisach ruchu drogowego. W tym roku do zmagań o miano najlepszej klasy policyjnej przystąpiło ponad 80 zespołów z całego kraju. Do finału, który odbędzie się w Szkole Policji w Pile zakwalifikuje się 20 najlepszych drużyn.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin