ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

logo wsei6 marca uczniowie klas III odwiedzili Wyższą Szkołę Ekonomii i Innowacji w Lublinie, aby wziąć udział w pokazach i wykładach przygotowanych przez pracowników i studentów Wydziału Transportu i Informatyki. Nasi maturzyści uczestniczyli w demonstracji obrabiarek sterowanych numerycznie, drukowali element przy użyciu drukarki 3D, zapoznali się z zasadami działania wysoko rozdzielczego skaningowego mikroskopu elektronowego oraz poznali możliwości ultranowoczesnej kamery termowizyjnej. Najwięcej emocji wzbudził jednak pokaz ładowania pojazdu elektrycznego z carportu fotowoltaicznego zbudowanego przez studentów WSEI. Być może niektórzy wrócą w mury tej uczelni w październiku już jako studenci.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1