ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png
REKRUTACJA DO SZKÓŁ ZAOCZNYCH
Zapraszamy do nauki w szkołach dla dorosłych.
Sprawdź szczegóły

WYWIADÓWKA
Zebranie z rodzicami 21 września 2018
piątek godzina 1500
 
W programie:
 - Organizacja roku szkolnego 2018/2019;
 - Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia programu wychowawczego- profilaktycznego;
 - Wybory do Rady Rodziców;
 - Zapoznanie rodziców z dokumentami szkoły
 
Udział rodzica w wywiadówce to:
  •  Zapoznanie się z wynikami nauczania dziecka,
  •  Możliwość poznania bieżącego zachowania swojego dziecka,
  •  Możliwość indywidualnej rozmowy z nauczycielami.
Zapraszamy wszystkich rodziców

certyfikowana klasa mundurowa

logo wsei6 marca uczniowie klas III odwiedzili Wyższą Szkołę Ekonomii i Innowacji w Lublinie, aby wziąć udział w pokazach i wykładach przygotowanych przez pracowników i studentów Wydziału Transportu i Informatyki. Nasi maturzyści uczestniczyli w demonstracji obrabiarek sterowanych numerycznie, drukowali element przy użyciu drukarki 3D, zapoznali się z zasadami działania wysoko rozdzielczego skaningowego mikroskopu elektronowego oraz poznali możliwości ultranowoczesnej kamery termowizyjnej. Najwięcej emocji wzbudził jednak pokaz ładowania pojazdu elektrycznego z carportu fotowoltaicznego zbudowanego przez studentów WSEI. Być może niektórzy wrócą w mury tej uczelni w październiku już jako studenci.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin