ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

P11506432 marca delegacja kadetów naszej szkoły wzięła udział w obchodach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Łukowie. Msza św. odprawiona została w kaplicy sióstr Nazaretanek przy ul. 11 listopada, natomiast pozostałe uroczystości  odbyły się przy obelisku poświęconym Żołnierzom Niezłomnym i Ofiarom reżimu komunistycznego. Podczas uroczystości głos zabrał poseł Ziemi Łukowskiej pan Krzysztof Głuchowski , złożono  również wiązanki kwiatów oraz zapalono znicze.  Nasi uczniowie podczas tej uroczystości pełnili wartę honorową.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1