ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

P11506432 marca delegacja kadetów naszej szkoły wzięła udział w obchodach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Łukowie. Msza św. odprawiona została w kaplicy sióstr Nazaretanek przy ul. 11 listopada, natomiast pozostałe uroczystości  odbyły się przy obelisku poświęconym Żołnierzom Niezłomnym i Ofiarom reżimu komunistycznego. Podczas uroczystości głos zabrał poseł Ziemi Łukowskiej pan Krzysztof Głuchowski , złożono  również wiązanki kwiatów oraz zapalono znicze.  Nasi uczniowie podczas tej uroczystości pełnili wartę honorową.

Patronat honorowy

logo aszwcsil logologo 4skrzydlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Linki

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin