ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

studniówka 2018Zgodnie z tradycją, sto dni przed maturą,  uczniowie najstarszych klas przeżywają swój pierwszy dorosły bal. W sobotnią noc 27 stycznia 2018 uczniowie klasy III policyjnej oraz klasy III ogólno-wojskowej rozpoczęli odliczanie 100 dni do egzaminów maturalnych. Ten wyjątkowy wieczór rozpoczęto polonezem w wykonaniu uczniów oraz dyrekcji i wychowawców. Pani Dyrektor życzyła uczniom sukcesów na maturze, a Pan Wójt niezapomnianej zabawy. Młodzież oraz wszyscy zaproszeni goście w doskonałych humorach  bawili się do białego rana.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1