ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png
DZIEŃ OTWARTY
24 kwietnia 2018r.
ZAPRASZAMY

wykleci zaproszenie 2018

TURNIEJ O PUCHAR DYR2018 ZAPROSZENIE

studniówka 2018Zgodnie z tradycją, sto dni przed maturą,  uczniowie najstarszych klas przeżywają swój pierwszy dorosły bal. W sobotnią noc 27 stycznia 2018 uczniowie klasy III policyjnej oraz klasy III ogólno-wojskowej rozpoczęli odliczanie 100 dni do egzaminów maturalnych. Ten wyjątkowy wieczór rozpoczęto polonezem w wykonaniu uczniów oraz dyrekcji i wychowawców. Pani Dyrektor życzyła uczniom sukcesów na maturze, a Pan Wójt niezapomnianej zabawy. Młodzież oraz wszyscy zaproszeni goście w doskonałych humorach  bawili się do białego rana.

Patronat honorowy

logo aszwcsil logologo 4skrzydlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Linki

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin