ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

półfinał tenisa stołowego I 201825 stycznia 2018 reprezentacja naszych dziewcząt w składzie: Latuszek Karolina, Osiak Wioletta, Bożek Kamila wzięły udział w półfinale województwa lubelskiego w drużynowym tenisie stołowym rozgrywanym w Parczewie. Do rozgrywek przystąpiło 10 reprezentacji  z okręgu bialskiego. Po zaciętej walce nasze dziewczęta ostatecznie wywalczyły wysokie IV miejsce. Serdecznie gratulujemy wyniku i życzymy kolejnych sukcesów.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1