ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

lekcja z policja I 2018W dniu 24 stycznia 2018r. w naszej szkole kadeci mieli okazję uczestniczyć w kolejnej lekcji prezentującej poszczególne rodzaje służb w Policji. Zajęcia poprowadzili policjanci z wieloletnim doświadczeniem w służbie kryminalnej. O pracy dochodzeniowej mówiła Naczelnik Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Łukowie podinsp. Aneta Jakubowska. Pani inspektor swoje życie zawodowe związała właśnie z tą służbą i odbyła wiele specjalistycznych szkoleń w tym zakresie. O pracy technika kryminalistyki opowiadał asp. Adam Zborowski, który między innymi kilka lat temu zdobył miano najlepszego technika policyjnego w Polsce. Po zajęciach uczniowie jednoznacznie stwierdzili, że w tym rodzaju służby zawsze dzieje się coś ciekawego.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1