ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

lekcja z policja I 2018W dniu 24 stycznia 2018r. w naszej szkole kadeci mieli okazję uczestniczyć w kolejnej lekcji prezentującej poszczególne rodzaje służb w Policji. Zajęcia poprowadzili policjanci z wieloletnim doświadczeniem w służbie kryminalnej. O pracy dochodzeniowej mówiła Naczelnik Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Łukowie podinsp. Aneta Jakubowska. Pani inspektor swoje życie zawodowe związała właśnie z tą służbą i odbyła wiele specjalistycznych szkoleń w tym zakresie. O pracy technika kryminalistyki opowiadał asp. Adam Zborowski, który między innymi kilka lat temu zdobył miano najlepszego technika policyjnego w Polsce. Po zajęciach uczniowie jednoznacznie stwierdzili, że w tym rodzaju służby zawsze dzieje się coś ciekawego.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin