ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

lekcja o straży I 2018W dniu 24 stycznia 2018r kadeci klas pożarniczych uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez kpt. Mariusza Małeckiego z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie. Tematem lekcji był "Podręczny sprzęt gaśniczy". Uczniowie dowiedzieli się co zaliczamy do takiego sprzętu, gdzie powinien się znajdować i w jakiej ilości oraz jak go używać. Po wyczerpaniu tematu zajęć między Panem kapitanem, a naszymi kadetami wywiązała się długa dyskusja na temat szkolenia w OSP oraz możliwości podjęcia służby w Państwowej Straży Pożarnej.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1