ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png
Zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej szkole.
Rekrutacja elektroniczna od 14 maja.
Sprawdź ofertę kształcenia

zaproszenie gimnazjada

WYWIADÓWKA
Zebranie z rodzicami 25 maja 2018
piątek godzina 1600
 
W programie:
  •  -zebranie ogólne,
  •  -analiza wyników nauczania i frekwencji,
  •  -zapoznanie rodziców z propozycjami ocen z przedmiotów na II semestr oraz ocenami zachowania.
Udział rodzica w wywiadówce to:
  •  -Zapoznanie się z wynikami nauczania dziecka,
  •  -Możliwość poznania bieżącego zachowania swojego dziecka,
  •  -Możliwość indywidualnej rozmowy z nauczycielami.
Zapraszamy wszystkich rodziców

wizyta KPPSP w luk I 2017W dniu 17 stycznia 2018 roku kadeci klas pożarniczych odwiedzili strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie. Uczniowie, którzy chcą w przyszłości wykonywać ten zawód mogli w praktyce zobaczyć jak wygląda służba strażaka w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej oraz jakim sprzętem on dysponuje.

O zadaniach Państwowej Straży Pożarnej, codziennej służbie, szkoleniu, środkach ochrony osobistej, samochodach gaśniczych i operacyjnych opowiadał st. kpt. Andrzej Matejko, Zastępca Dowódcy JRG KP PSP w Łukowie. To strażak z powołania, potrafiący przekazać młodzieży wiele cennych informacji na temat zawodu, który cieszy się największym zaufaniem wśród społeczeństwa.

Pana kapitana dzielnie wspierali jego współpracownicy, dzięki czemu uczniowie mieli okazję przejść lekcję pierwszej pomocy przedlekarskiej, wysłuchać jak pracuje oficer operacyjny na stanowisku kierowania, poznać wyposażenie pojazdów, którymi strażacy wyjeżdżają do działań ratujących życie ludzi oraz ich dobytek.

Duże zainteresowanie uczniów wzbudziły środki ochrony osobistej, którymi dysponują strażacy. Na koniec pobytu kadeci mogli obejrzeć pokaz działania z użyciem podnośnika strażackiego.

Bardzo dziękujemy Panu st. kpt. Andrzejowi Matejko i jego współpracownikom za życzliwość i czas poświęcony uczniom.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin