ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

powst stycz kucie kosW dniu 17 stycznia 2018 r. grupa uczniów naszej szkoły pod opieką p. E. Kardas uczestniczyła w sesji historycznej z okazji 155 rocznicy powstania styczniowego, która odbyła się w auli I LO w Łukowie. W czasie konferencji uczestnicy wysłuchali referatów na temat Powstania Styczniowego na Ziemi Łukowskiej, w których prelegenci przybliżyli miejsca bitew i potyczek na terenie powiatu łukowskiego oraz postawy najważniejszych bohaterów walk powstańczych. Sesji towarzyszyła również wystawa planszowa poświęcona powstaniu styczniowemu ze zbiorów Muzeum Historii i Tradycji Waldemara Kosieradzkiego w Łosicach. Udział w konferencji przyczynił się do zwiększenia zainteresowania młodzieży historią regionu.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1