ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png
Zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej szkole.
Rekrutacja elektroniczna od 14 maja.
Sprawdź ofertę kształcenia

zaproszenie gimnazjada

WYWIADÓWKA
Zebranie z rodzicami 25 maja 2018
piątek godzina 1600
 
W programie:
  •  -zebranie ogólne,
  •  -analiza wyników nauczania i frekwencji,
  •  -zapoznanie rodziców z propozycjami ocen z przedmiotów na II semestr oraz ocenami zachowania.
Udział rodzica w wywiadówce to:
  •  -Zapoznanie się z wynikami nauczania dziecka,
  •  -Możliwość poznania bieżącego zachowania swojego dziecka,
  •  -Możliwość indywidualnej rozmowy z nauczycielami.
Zapraszamy wszystkich rodziców

powst stycz kucie kosW dniu 17 stycznia 2018 r. grupa uczniów naszej szkoły pod opieką p. E. Kardas uczestniczyła w sesji historycznej z okazji 155 rocznicy powstania styczniowego, która odbyła się w auli I LO w Łukowie. W czasie konferencji uczestnicy wysłuchali referatów na temat Powstania Styczniowego na Ziemi Łukowskiej, w których prelegenci przybliżyli miejsca bitew i potyczek na terenie powiatu łukowskiego oraz postawy najważniejszych bohaterów walk powstańczych. Sesji towarzyszyła również wystawa planszowa poświęcona powstaniu styczniowemu ze zbiorów Muzeum Historii i Tradycji Waldemara Kosieradzkiego w Łosicach. Udział w konferencji przyczynił się do zwiększenia zainteresowania młodzieży historią regionu.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin