ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png
Zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej szkole.
Rekrutacja elektroniczna od 14 maja.
Sprawdź ofertę kształcenia

zaproszenie gimnazjada

WYWIADÓWKA
Zebranie z rodzicami 25 maja 2018
piątek godzina 1600
 
W programie:
  •  -zebranie ogólne,
  •  -analiza wyników nauczania i frekwencji,
  •  -zapoznanie rodziców z propozycjami ocen z przedmiotów na II semestr oraz ocenami zachowania.
Udział rodzica w wywiadówce to:
  •  -Zapoznanie się z wynikami nauczania dziecka,
  •  -Możliwość poznania bieżącego zachowania swojego dziecka,
  •  -Możliwość indywidualnej rozmowy z nauczycielami.
Zapraszamy wszystkich rodziców

janusz niedzolkaPo raz piąty z rzędu  lokalny tygodnik Wspólnota Łukowska organizuje wybory Człowieka Roku 2017 Ziemi Łukowskiej.
Wśród nominowanych znalazł się Pan Janusz Niedziółka, nauczyciel przedmiotów wojskowych z naszej szkoły. Pod jego kierunkiem młodzież w 2017 r. zajmowała czołowe miejsca m.in. w ogólnopolskim Przeglądzie Musztry Klas Mundurowych - Zakopane 2017, Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności. Opiekuje się również pododdziałem reprezentacyjnym szkoły, który bierze udział w wielu uroczystościach na terenie naszego powiatu.
Głosować można wysyłajac SMS na nr 72051 o treści: wsp.lukow.3 /koszt 2,46zl z Vat/ lub wycinając kupon z gazety i wrzucając do do skrzynki przy siedzibie redakcji w Łukowie. Głosowanie trwa do 28 lutego 2018r. Zachęcamy do głosowania na naszego nauczyciela.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin