ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

janusz niedzolkaPo raz piąty z rzędu  lokalny tygodnik Wspólnota Łukowska organizuje wybory Człowieka Roku 2017 Ziemi Łukowskiej.
Wśród nominowanych znalazł się Pan Janusz Niedziółka, nauczyciel przedmiotów wojskowych z naszej szkoły. Pod jego kierunkiem młodzież w 2017 r. zajmowała czołowe miejsca m.in. w ogólnopolskim Przeglądzie Musztry Klas Mundurowych - Zakopane 2017, Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności. Opiekuje się również pododdziałem reprezentacyjnym szkoły, który bierze udział w wielu uroczystościach na terenie naszego powiatu.
Głosować można wysyłajac SMS na nr 72051 o treści: wsp.lukow.3 /koszt 2,46zl z Vat/ lub wycinając kupon z gazety i wrzucając do do skrzynki przy siedzibie redakcji w Łukowie. Głosowanie trwa do 28 lutego 2018r. Zachęcamy do głosowania na naszego nauczyciela.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1