ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

matura próbna nowa eraOd 4 stycznia w naszej szkole trwają próbne egzaminy maturalne. Maturalne arkusze próbne przygotowało wydawnictwo Nowa Era. Matura próbna Nowa Era 2018 to kolejna szansa na sprawdzenie swojej wiedzy przed właściwym egzaminem maturalnym. Uzyskany wynik to wiarygodna informacja, jak uczeń trzeciej klasy wypada na tle wszystkich biorących udział w tej próbie, oraz stanowi odpowiedź na pytania: co już wiesz i umiesz, które wiadomości warto jeszcze powtórzyć, jakie umiejętności musisz koniecznie poćwiczyć, aby w maju zdać główny egzamin maturalny. Egzamin maturalny pełni trzy funkcje:

  • poświadcza osiągnięcie przez Ciebie ‒ absolwenta szkoły ponadgimnazjalnej ‒ wymaganego prawem poziomu wiadomości i umiejętności w zakresie języka polskiego, matematyki i wybranego języka obcego, oczywiście jeśli zdasz wszystkie egzaminy obowiązkowe w części pisemnej (na poziomie podstawowym) oraz w części ustnej (bez określania poziomu),
  • określa poziom Twojego wykształcenia ogólnego w zakresie pozostałych przedmiotów, z których przystępowałeś do egzaminów,
  • zastępuje egzamin wstępny do szkół wyższych, które wykorzystują wyniki egzaminu maturalnego z danego przedmiotu lub przedmiotów w procesie rekrutacji.

Życzymy powodzenia.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1