ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

witkowskaNasz uczennica  - Katarzyna Witkowska, wywalczyła miejsce w kadrze juniorek reprezentacji Polski w zapasach.
Kasia trenuje zapasy od 2012 roku pod czujnym okiem trenera Ryszarda Wałachowskiego. Jest wielokrotną medalistką mistrzostw Polski juniorów w zapasach, Pucharu Polski, a także wielu międzynarodowych zawodów w tej dyscyplinie sportu. To obecnie czołowa juniorka Polski w zapasach. Reprezentuje klub GKS Armaty Stoczek Łukowski.  Serdecznie  gratulujemy.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1