ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png
Zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej szkole.
Rekrutacja elektroniczna od 14 maja.
Sprawdź ofertę kształcenia

certyfikowana klasa mundurowa

zajęcia ppożarowe2017Po raz pierwszy w nowym roku szkolnym zajęcia dla uczniów klas pożarniczych poprowadzili strażacy. O zadaniach, jakie na co dzień wykonuje strażak opowiadał st.bryg. Tomasz Majewski – Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie. Kadeci mogli dowiedzieć się w jaki sposób jest zorganizowana Komenda Straży Pożarnej w Łukowie, ilu strażaków pracuje na zmianie, jakim sprzętem dysponują, jak są dowodzeni i jak często wyjeżdżają na akcje. Uczniowie pytali również na temat szkolenia i pracy strażaka ochotnika z OSP. Interesowało ich jak można zostać członkiem OSP, ile trwa szkolenie strażaków ochotników, jakie obejmuje zagadnienia i kto pokrywa jego koszty. Na zakończenie zajęć Pan Komendant zaprosił kadetów na szereg zajęć praktycznych do Komendy, którą kieruje. Za zaproszenie dziękujemy, bardzo chętnie z niego skorzystamy.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin