ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

święto CSIL8  września 2017 r. odbyły się obchody Święta Centrum Szkolenia Inżynieryjno-Lotniczego oraz Szkoły Podoficerskiej Sił Powietrznych. W uroczystościach wzięła udział reprezentacja Zespołu Szkół: Pani  Dyrektor Marianna Brzozowska-Skwarek oraz Pan Janusz Niedziółka. Nasza szkoła współpracuje z CSIL w Dęblinie. Podczas uroczystego apelu z okazji święta jednostek Komendant CSIL dziękował kadrze oraz pracownikom  za ich dotychczasową ofiarną służbę i pracę . Momentem kulminacyjnym stało się odznaczenie sztandaru Centrum -  Krzyżem Stulecia Związku Inwalidów Wojennych Rzeczypospolitej Polskiej.  Również w trakcie uroczystości zostały wręczone odznaczenia, mianowania, wyróżnienia w postaci listów gratulacyjnych oraz pism pochwalnych ze zdjęciem wyróżnionego żołnierza na tle sztandaru CSIL. Na zakończenie uroczystości delegacja w składzie płk Waldemar Wiśniewski oraz st. chor. sztab. Paweł Jakubik złożyła  wieniec  pod pomnikiem upamiętniającym poległych lotników. Apel zakończyła defilada pododdziałów. Ponadto zaproszeni goście wzięli udział we wspólnym okolicznościowym poczęstunku.

Patronat honorowy

logo aszwcsil logologo 4skrzydlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Linki

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin