ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png
Zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej szkole.
Rekrutacja elektroniczna od 14 maja.
Sprawdź ofertę kształcenia

certyfikowana klasa mundurowa

nowy rok szkolnyW dniu 4 września odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2017/218. Tradycyjnie, jako gospodarz szkoły przemawiała Pani Dyrektor Marianna Brzozowska-Skwarek witając zgromadzoną i wypoczętą młodzież oraz zaproszonych gości i rodziców. O znaczeniu nauki i wykształcenia w życiu codziennym i zawodowym, oraz atutach nauki w naszej szkole mówili zaproszeni goście: poseł na Sejm RP Krzysztof Głuchowski, zastępca dyrektora Powiatowego Zespołu Oświatowego w Łukowie pani Marzenna Gałach, oraz komendanci jednostek patronującym naszym klasom mundurowym: Komendant Powiatowy Policji w Łukowie - nadkom. Leszek Misiak i st. bryg. Tomasz Majewski - Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie. Uczniowie pełni optymizmu, gromkimi brawami przywitali gości i grono pedagogiczne, z którym będą pracować w ciągu rozpoczynającego się roku szkolnego. Po uroczystości inauguracyjnej uczniowie  spotkali się w salach lekcyjnych z wychowawcami i kolegami. Podczas tych krótkich spotkań zapoznali się z planem zajęć i oczywiście podzielili się wrażeniami z minionych wakacji.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin