ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png
Zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej szkole.
Rekrutacja elektroniczna od 14 maja.
Sprawdź ofertę kształcenia

certyfikowana klasa mundurowa

wisniew 201719 sierpnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Drugim Spotkaniu z Techniką i Historią organizowanych w Wiśniewie. W tym roku organizatorzy zapewnili akrobacje modeli samolotów, pokazy i zawody modelarskie, pokazy sprzętu wojskowego, otwarte konkursy o lotnictwie polskim, kampanii wrześniowej, Powstaniu Warszawskim i historii Regionu Podlaskiego. Podniebnym akrobacjom towarzyszyły prezentacje sprzętu wojskowego z okresu II wojny światowej, w tym replik broni, mundurów, które przygotowało Stowarzyszenie Historyczne „Strzelcy Kaniowscy”.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin