ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

wisniew 201719 sierpnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Drugim Spotkaniu z Techniką i Historią organizowanych w Wiśniewie. W tym roku organizatorzy zapewnili akrobacje modeli samolotów, pokazy i zawody modelarskie, pokazy sprzętu wojskowego, otwarte konkursy o lotnictwie polskim, kampanii wrześniowej, Powstaniu Warszawskim i historii Regionu Podlaskiego. Podniebnym akrobacjom towarzyszyły prezentacje sprzętu wojskowego z okresu II wojny światowej, w tym replik broni, mundurów, które przygotowało Stowarzyszenie Historyczne „Strzelcy Kaniowscy”.

Patronat honorowy

logo aszwcsil logologo 4skrzydlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Linki

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin