ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png
REKRUTACJA DO SZKÓŁ ZAOCZNYCH
Zapraszamy do nauki w szkołach dla dorosłych.
Sprawdź szczegóły
dziennik logowanie

71 rocznica MITROPA m

15 08 2017bWe wtorek 15 sierpnia, w rocznicę Bitwy Warszawskiej, na cmentarzu wojennym w Łukowie odbyły się oficjalne uroczystości upamiętniające wydarzenia sprzed 97 lat.  Uroczystości rozpoczęły się Mszą świętą koncelebrowaną przez łukowskich proboszczów. Kolejnym punktem uroczystości było składanie kwiatów przed tablicą poświęconą żołnierzom poległym w wojnie polsko – bolszewickiej. Zebrani mogli obejrzeć wystawy broni, radiostacji, a także plansze prezentujące historię walczących łukowian, pokaz musztry jazdy konnej  oraz  czołg T 55. Mogli także spróbować wojskowej grochówki.

W uroczystościach corocznie uczestniczy delegacja naszej szkoły. Reprezentacja uczniów złożyła kwiaty  przed tablicą oraz zaprezentowała pokaz musztry paradnej.

Patronat honorowy

logo aszwcsil logologo 4skrzydlogo KPP Lukowlogo strazumcs logo

Linki

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin