ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png
Zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej szkole.
Rekrutacja elektroniczna od 14 maja.
Sprawdź ofertę kształcenia

certyfikowana klasa mundurowa

swieto lukowskich policjantów11 lipca odbyły się  obchody święta policjantów w powiecie łukowskim.  W uroczystościach  wzięła udział reprezentacja naszej szkoły na czele z Panią Dyrektor. Pani Marianna Brzozowska-Skwarek złożyła na ręce komendanta Powiatowego Policji Pana Leszka Misiaka list intencyjny, a uczniowie Zespołu Szkół kwiaty. Nie zabrakło serdecznych życzeń i słów uznania pod adresem odpowiedzialnej służby funkcjonariuszy policji, którzy niejednokrotnie narażają swoje zdrowie i życie dla naszego bezpieczeństwa. Pani Dyrektor podziękowała również za pomoc i realizację innowacji „Edukacja o policji”, której Komenda Powiatowa patronuje. Święto Policji  przypada 24 lipca. Tego dnia, w 1919 roku powołano do życia Policję Państwową, która miała stać na straży bezpieczeństwa i porządku publicznego w II Rzeczypospolitej.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin