ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png
Zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej szkole.
Rekrutacja elektroniczna od 14 maja.
Sprawdź ofertę kształcenia

certyfikowana klasa mundurowa

zakonczenie roku szkolnego 2016/201723 czerwca 2017r. uroczystym apelem zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Pani Dyrektor Marianna Brzozowska-Skwarek w swoim wystąpieniu podsumowała pracę szkoły w bieżącym roku. Podziękowała uczniom za trud nauki, a wszystkim pracownikom szkoły za wkład włożony w pracę, wychowanie i nauczanie młodego pokolenia. Uczniowie klas mundurowych za spełnienie określonych wymogów nagrodzeni zostali kolejnym stopniem awansu, które wręczał, zaproszony na uroczystość, wicestarosta powiatu łukowskiego Włodzimierz Wolski. Nie zabrakło wyróżnień i nagród rzeczowych dla uczniów z bardzo dobrymi wynikami w nauce oraz dla laureatów konkursów przedmiotowych, sportowych i artystycznych.  Całość uświetniła część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy I. Po części oficjalnej uczniowie udali się na spotkanie z wychowawcami, którzy wręczyli swoim wychowankom promocję do następnej klasy, życząc im bezpiecznego i pełnego wrażeń wypoczynku.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin