ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png
REKRUTACJA DO SZKÓŁ ZAOCZNYCH
Zapraszamy do nauki w szkołach dla dorosłych.
Sprawdź szczegóły
dziennik logowanie

71 rocznica MITROPA m

plener rzezbiarskiW dniu 8 czerwca reprezentacja klas pożarniczych wzięła udział w plenerze rzeźbiarskim o tematyce związanej ze świętym Florianem patronem strażaków, który odbył się w Woli Gułowskiej. Był to Ogólnopolski Plener Rzeźbiarski z okazji 25-lecia Państwowej Straży Pożarnej organizowany przez Dom Kultury - Pomnik Czynu Bojowego Kleeberczyków w Woli Gułowskiej oraz Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie. Uczniowie mieli okazję przyjrzeć się pracy twórców i ich technikom rzeźbienia oraz zwiedzić muzeum Czynu Bojowego Kleberczyków.

Patronat honorowy

logo aszwcsil logologo 4skrzydlogo KPP Lukowlogo strazumcs logo

Linki

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin