ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png
Zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej szkole.
Rekrutacja elektroniczna od 14 maja.
Sprawdź ofertę kształcenia

certyfikowana klasa mundurowa

plener rzezbiarskiW dniu 8 czerwca reprezentacja klas pożarniczych wzięła udział w plenerze rzeźbiarskim o tematyce związanej ze świętym Florianem patronem strażaków, który odbył się w Woli Gułowskiej. Był to Ogólnopolski Plener Rzeźbiarski z okazji 25-lecia Państwowej Straży Pożarnej organizowany przez Dom Kultury - Pomnik Czynu Bojowego Kleeberczyków w Woli Gułowskiej oraz Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie. Uczniowie mieli okazję przyjrzeć się pracy twórców i ich technikom rzeźbienia oraz zwiedzić muzeum Czynu Bojowego Kleberczyków.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin